HP NB TCR C4Z15EA 4540s i5-3210M 6G 750G 15.6 2GVGA LINUX
Stok Kodu
210022536
33.637,78 TL
Havale
32.628,65 TL
3.767,71 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Seri | HP ProBook |
| İşletim Sistemi | Linux |
| İşlemci Tipi | 3. Nesil Intel Core i5 |
| İşlemci | i5-3210M |
| İşlemci Hızı | 2,50 GHz |
| Ön Bellek | 3 MB |
| Bellek | 6 GB |
| Bellek Tipi | DDR3L |
| Sabit Disk - HDD | 750 GB |
| Disk Tipi | HDD |
| Grafik İşlemci | AMD Radeon HD 7650M |
| Grafik Bellek | 2 GB |
| Ekran | 15.6 inç |
| Çözünürlük | 1366 x 768 |
| Ekran Tipi | LED |
| Ağırlık | 2,30 kg |
| Optik Sürücü | DVDRW |
| LAN | Gigabit |
| WLAN | Var |
| HDMI | Var |
| Webcam | Var |
| Bluetooth | Var |
| Kart Okuyucu | Var |
| Grafik İşlemci Ailesi | AMD |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i5 |
| İşletim Sistemi Ailesi | Linux |
| Ağırlık Kategorisi | 2.00 - … kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.