HP PC 1HK16EA 800 G3 i7-7700 8G 256GSSD W10 PRO
Stok Kodu
210135782
66.010,55 TL
Havale
64.030,23 TL
7.393,73 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| İşlemci Tipi | 7. Nesil Intel Core i7 |
| İşlemci Kodu | i7-7700 |
| İşlemci Hızı | 3,60 GHz |
| Ön Bellek | 8 MB |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Anakart Yongaseti | INTEL Q270 |
| Anabellek | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR 4 |
| Bellek Hızı | 2133 MHz |
| Bellek Yuvası | 4 DIMM |
| Disk Tipi | SSD |
| Sabit Disk - SSD | 256 GB |
| Sabit Disk - SATA | Yok |
| Ekran Kartı Türü | Tümleşik |
| Ekran Kartı Tipi | INTEL |
| Ekran Kartı | INTEL HD Grafik |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Optik Sürücü | DVD Yazıcı |
| VGA | Var |
| DisplayPort | Var |
| Ağ Kartı | Gigabit |
| USB 3.0 | Var |
| Kasa | Micro Tower |
| Klavye | Var (Kablolu) |
| Fare | Var (Kablolu) |
| Monitör | Yok |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i7 |
| İşletim Sistemi Ailesi | MS Windows |
| Ürün Ailesi | HP EliteDesk |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.