HP PC 1JJ86EA 400 MT G4 i3-7100 4G 1T FDOS
Stok Kodu
210127290
21.850,18 TL
Havale
21.194,68 TL
2.447,40 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Seri | HP PRO 400 |
| İşlemci Tipi | 7. Nesil Intel Core i3 |
| İşlemci Kodu | i3-7100 |
| İşlemci Hızı | 3,90 GHz |
| Ön Bellek | 3 MB |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Anakart Yongaseti | INTEL H270 |
| Anabellek | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR 4 |
| Bellek Hızı | 2400 MHz |
| Bellek Yuvası | 2 DIMM |
| Disk Tipi | HDD |
| Sabit Disk - SATA | 1 TB |
| Ekran Kartı Türü | Tümleşik |
| Ekran Kartı Tipi | INTEL |
| Ekran Kartı | INTEL HD Grafik |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Optik Sürücü | DVD Yazıcı |
| Kart Okuyucu | Var |
| VGA | Var |
| DisplayPort | Var |
| Ağ Kartı | Gigabit |
| SPDIF Ses Çıkışı | Var |
| USB 3.0 | Var |
| Kasa | Micro Tower |
| Güç Kaynağı | 180 Watt |
| Klavye | Var (Kablolu) |
| Fare | Var (Kablolu) |
| Hoparlör | Var |
| Monitör | Yok |
| SeriPort | Var |
| ParalelPort | Yok |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i3 |
| İşletim Sistemi Ailesi | DOS |
| Ürün Ailesi | HP ProDesk |
| Ek Özellikler | USB Type-C |
| Kullanım Alanı | Kurumsal |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.