HP PC 4CZ63EA 400 G5 MT i5-8500 4GB 1TB FREE DOS
Stok Kodu
210176389
26.622,72 TL
Havale
25.824,04 TL
2.981,97 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Seri | HP PRO 400 |
| İşlemci Tipi | 8. Nesil Intel Core i5 |
| İşlemci Kodu | i5-8500 |
| İşlemci Hızı | 3,00 GHz |
| Ön Bellek | 9 MB |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Anakart Yongaseti | INTEL B360 |
| Anabellek | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR 4 |
| Bellek Hızı | 2666 MHz |
| Bellek Yuvası | 2 DIMM |
| Disk Tipi | HDD |
| Sabit Disk - SATA | 1 TB |
| Ekran Kartı Tipi | INTEL |
| Ekran Kartı | INTEL HD Grafik 630 |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Optik Sürücü | DVD Yazıcı |
| Kart Okuyucu | Var |
| VGA | Var |
| DisplayPort | Var |
| Ağ Kartı | Gigabit |
| USB 3.0 | Var |
| Kasa | Micro Tower |
| Klavye | Var (Kablolu) |
| Fare | Var (Kablolu) |
| Monitör | Yok |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i5 |
| İşletim Sistemi Ailesi | DOS |
| Ürün Ailesi | HP 400 |
| Kullanım Alanı | Kurumsal |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.