HP PC 4KW62EA 800 G4 i5-8500 8G 256GSSD W10P
Stok Kodu
210179977
49.856,29 TL
Havale
48.360,60 TL
5.584,32 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| İşlemci Kodu | i5-8500 |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Anabellek | 8 GB |
| Disk Tipi | SSD |
| Sabit Disk - SATA | 256 GB |
| Ekran Kartı Tipi | INTEL |
| Ekran Kartı Belleği | 8 GB |
| Kasa | Tower |
| Klavye | Var (Kablolu) |
| Fare | Var (Kablolu) |
| Monitör | Yok |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i5 |
| İşletim Sistemi Ailesi | MS Windows |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.