HP PC 4NU09EA 400 G5 MT i7-8700 8GB 2TB 2GB VGA (AMD R7 430) FREE DOS
Stok Kodu
210176400
42.837,86 TL
Havale
41.552,72 TL
4.798,20 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Masaüstü |
| Marka | HP |
| Ürün Ailesi | HP 400 |
| İşlemci Tipi | 8. Nesil Intel Core i7 |
| İşlemci | Intel® Core™ i7-8700 ile Intel® UHD Grafik Kartı 630 (3,2 GHz Intel® Turbo Boost Teknolojisi ile 4,6 GHz'e kadar, 12 MB önbellek, 6 çekirdekli) |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Bellek | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR 4 |
| Bellek Hızı | 2666 MHz |
| Bellek Yuvası | 2 DIMM |
| Max. Bellek Kapasitesi | 16 GB |
| Disk Tipi | HDD |
| Sabit Disk-SATA | 2 TB |
| Disk Yuvaları | 1 adet 3,5" veya 1 adet 3,5 " veya 2,5" |
| Ekran Kartı Modeli | AMD Radeon R7 430 |
| Ekran Kartı Belleği | 2 GB |
| Optik Sürücü | DVD Yazıcı |
| Kart Okuyucu | Var |
| Ağ Denetleyici | Gigabit |
| Ses Özelliği | Dahili hoparlör,Evrensel ses jakı, Mikrofonlu kulaklık ve kulaklık ön bağlantı noktaları,Çoklu akış özellikli |
| Giriş / Çıkış Portları | 1 x VGA, 2xUSB 3,1, 1xgüç konektörü, Arka;1xses girişi, 1xses çıkışı, 1 x displayport, 1xRJ-45, Ön; 1xkulaklık konektörü, 4 x USB 2.0 |
| Güç Kaynağı | 310 Watt |
| Klavye | HP USB Kablolu Klavye |
| Mouse | HP USB Optik Fare |
| Kasa Tipi | Micro Tower |
| Renk | Siyah |
| Boyutlar | 17 x 27,4 x 33,8 cm/5,47 kg |
| Garanti Süresi | 24 ay |
| Üretici Sayfası | http://www8.hp.com/tr/ |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.