HP PC RAM 4GB 3-10600R-09 DDR3-1333 Reg
Stok Kodu
536889-001
16.184,20 TL
Havale
15.698,67 TL
1.812,76 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Marka | HP |
| Dahili hafıza tipi | DDR3 |
| CAS latens | 9 |
| Hafıza frekans hızı | 1333 MHz |
| Kayıtlı | Evet |
| Hafıza şekli faktörü | 240-pin DIMM |
| … için bileşen | PC / sunucu |
| Dahili hafıza | 4 GB |
| Bellek düzeni (modüller x boyut) | 1 x 4 GB |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.