HP PC T4Q94ES 400 MT G3 i7-6700 4G 1T FDOS
Stok Kodu
210102044
34.318,32 TL
Havale
33.288,77 TL
3.843,94 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| İşlemci Tipi | 6. Nesil Intel Core i7 |
| İşlemci Kodu | i7-6700 |
| İşlemci Hızı | 3,40 GHz |
| Ön Bellek | 8 MB |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Anakart Yongaseti | INTEL H110 |
| Anabellek | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR 4 |
| Bellek Hızı | 2133 MHz |
| Bellek Yuvası | 2 DIMM |
| Disk Tipi | HDD |
| Sabit Disk - SATA | 1 TB |
| Ekran Kartı Türü | Tümleşik |
| Ekran Kartı Tipi | INTEL |
| Ekran Kartı | INTEL HD Grafik 530 |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Optik Sürücü | DVD Yazıcı |
| Kart Okuyucu | Var |
| VGA | Var |
| DisplayPort | Var |
| Ağ Kartı | Gigabit |
| USB 3.0 | Var |
| Kasa | Micro Tower |
| Güç Kaynağı | 300 Watt |
| Klavye | Var (Kablolu) |
| Fare | Var (Kablolu) |
| Monitör | Yok |
| SeriPort | Var |
| ParalelPort | Yok |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i7 |
| İşletim Sistemi Ailesi | DOS |
| Ürün Ailesi | HP 400 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.