HP PC V6K97EA 800 G2 i5-6500 4G 500G W10 PRO
Stok Kodu
210119586
51.807,93 TL
Havale
50.253,69 TL
5.802,92 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| İşlemci Tipi | 6. Nesil Intel Core i5 |
| İşlemci Kodu | i5-6500 |
| İşlemci Hızı | 3,20 GHz |
| Ön Bellek | 6 MB |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Anakart Yongaseti | INTEL Q170 |
| Anabellek | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR 4 |
| Bellek Hızı | 2133 MHz |
| Bellek Yuvası | 4 DIMM |
| Disk Tipi | HDD |
| Sabit Disk - SATA | 500 GB |
| Ekran Kartı Türü | Tümleşik |
| Ekran Kartı Tipi | INTEL |
| Ekran Kartı | INTEL HD Grafik 530 |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Optik Sürücü | DVD Super Multi |
| VGA | Var |
| DisplayPort | Var x2 |
| Ağ Kartı | Gigabit |
| SPDIF Ses Çıkışı | Var |
| USB 3.0 | Var |
| Kasa | Micro Tower |
| Güç Kaynağı | 280 Watt |
| Klavye | Var (Kablolu) |
| Fare | Var (Kablolu) |
| Monitör | Yok |
| SeriPort | Var |
| ParalelPort | Yok |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i5 |
| İşletim Sistemi Ailesi | MS Windows |
| Ürün Ailesi | HP EliteDesk |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.