HP ProBook 430 G6 6MQ78EA 13.3'' FHD i5-8265U 4GB 1TB FREEDOS
Stok Kodu
6MQ78EA
31.707,41 TL
Havale
30.756,18 TL
3.551,49 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Dizüstü |
| Marka | Hp |
| Model | HP 430 G6 |
| İşlemci Tipi | Intel Core i5 |
| İşlemci | Intel Core i5-8265U processor 1.6 GHz (6M Cache, up to 3.9 GHz |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Ekran Boyutu | 13.3" |
| Ekran | FHD/1920x1080 |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Kapasitesi | 256 GB |
| Disk Tipi | HDD |
| Ekran Kartı Belleği | Tümleşik |
| Ekran Kartı | Intel UHD Grafik Kartı 620 |
| Ethernet Kartı | 10/100/1000(Gigabit) |
| Ses Kartı | Tümleşik ses kartı, dahili hoparlör |
| Dahili Web Kamerası | HD 720p |
| Kart Okuyucu | SD Kart okuyucu (SD/SDHC/SDXC) |
| Klavye & Mouse | Türkçe Q klavye |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | 45 Wh Lityum iyon |
| Pil | 3 Hücreli |
| Boyutlar | 30,85cm x 23,1cm x 1,8cm |
| Garanti Yılı | 24 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.