HP ProBook 440 7DF56EA I7-8565U 8GB 256GB SSD 14'' FDOS
Stok Kodu
7DF56EA
41.017,01 TL
Havale
39.786,50 TL
4.594,25 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Ürün Adı | HP ProBook 440 7DF55EA i5 8265-14''-8G-256SSD-Dos FULL HD-Parmak izi okuyucu |
| Kategori | Notebook |
| Marka | HP |
| Üretici Kodu | 7DF55EA |
| İşlemci Tipi | Intel® Core™ i5 |
| İşlemci | Intel® Core™ i5-8265U processor 1.60 GHz (6M Cache, up to 3.90 GHz) |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | Dört Çekirdekli İşlemci |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Ekran Boyutu | 14" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| Ekran Modeli | LED |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 8GB |
| Bellek Tipi | 2400 MHz DDR4 |
| Disk Kapasitesi | 256GB SSD |
| Sabit Disk | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Tümleşik |
| Ekran Kartı | Intel® UHD Graphics 620 |
| Optik Sürücü | Yok |
| Ses Kartı | Var |
| Ethernet Kartı | 10/100/1000(Gigabit) |
| Ağ Denetleyici | Realtek RTL8111HSH-CG |
| Kablosuz İletişim | Realtek 802.11ac Wi-Fi® + Bluetooth® 4.2 |
| Giriş/Çıkış | 1 x HDMI 1.4b |
| 1 x USB 3.1 Type-C | |
| 2 x USB 3.1 | |
| 1 USB 2.0 | |
| 1 x RJ-45 | |
| 1 x Birleşik Kulaklık / Mikrofon | |
| Dahili Web Kamerası | HD Web Kamera |
| Kart Okuyucu | SD Kart Okuyucu (SD, SDHC, SDXC) |
| Ekran Özelliği | FHD IPS yansıma önleyici WLED arkadan aydınlatmalı, 220 nit, %45 NTSC |
| Kamera Çözünürlüğü | 720p |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Garanti Yılı | 2 Yıl Standart Garanti |
| Batarya | 4 Hücreli |
| Pil | 45 W / hr |
| Boyutlar | 324,2 x 237,7 x 18 mm |
| 3G/4G Desteği | Yok |
| GPS Desteği | Yok |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.