Hediyeli
HP PROBOOK 440 4RZ50AV G6 i5-8265U 8GB 256G SSD FDOS
Stok Kodu
4RZ50AV
33.350,28 TL
Havale
32.349,77 TL
3.735,51 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Garanti Süresi
24 Ay
Stok Durumu
Stokta Yok
Hediyesi
MS OFFICE 365 BİREYSEL 32/64BIT TÜRKÇE KUTU 1 YIL
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
|
Kategori |
Dizüstü |
| Marka | Hp |
| Model | Hp ProBook 440 G6 |
| İşlemci Tipi | Intel Core i5 |
| İşlemci | Intel Core i5-8265U (1,6 GHz temel frekans, Intel® Turbo Boost Teknolojisi ile 3,9 GHz'e kadar, 6 MB önbellek, 4 çekirdekli) |
| İşletim Sistemi | Yok |
| Ekran Boyutu | 14.0" |
| Ekran | FHD/1920x1080 |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Kapasitesi | 256 GB |
| Disk Tipi | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı | Intel HD Graphics 620 |
| Ethernet Kartı | Gigabit (10/100/1000 Mbps) |
| Ses Kartı | Tümleşik ses kartı, dahili hoparlör |
| Dahili Web Kamerası | Var |
| Kart Okuyucu | 3 in 1 (SD/SDHC/SDXC) |
| Klavye & Mouse | Tam boy, sıvı dökülmesine dayanıklı, arka aydınlatmalı klavye |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | 3 hücreli |
| Pil | 45Wh |
| Boyutlar | 32,42 x 23,77 x 1,8 cm/2.2 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.