HP ProBook 440 G9 5Y3Z1EA i5-1235U 8GB 256GB W11P 14''
Stok Kodu
NB.HP.5Y3Z1EA
42.831,24 TL
Havale
41.546,31 TL
4.797,46 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
HP ProBook 440 G9 5Y3Z1EA i5-1235U 8GB 256GB W11P 14''
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Notebook |
| Marka | Hp |
| Model | HP ProBook 440 G9 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i5 |
| İşlemci | Intel Core i5-1235U 12.Nesil 3.30GHz 12MB |
| Bellek Kapasitesi | 8 GB |
| Bellek Yuva Sayısı | 2 SODIMM |
| Bellek Tipi | DDR4 3200MHz |
| Max.Bellek Kapasitesi | 32 GB |
| Disk Kapasitesi | 256 GB |
| Disk Tipi | M2 SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı Modeli | Intel Iris X Grafik Kartı |
| Dahili Web Kamerası | HD IR |
| Mikrofon | Bang & Olufsen Ses Sistemi, çift stereo hoparlör, çift dizi dışa bakan mikrofon |
| Adaptör | 3 hücreli pil |
| Güvenlik Çipi | Discrete TPM 2.0 |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 14" |
| Ekran Özellikleri | Full HD 1920 x 1080 IPS 60 Hz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Klavye | Türkçe Q Klavye |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| 4G / Lte | Yok |
| WLAN + Bluetooth | Intel AX211 WiFi 6E + Versiyon 5.2 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Hdmı Versiyon 2.1 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Type-C |
| Giriş/Çıkış Portları | 3x Usb 3.0 |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| Garanti Tipi | Hp Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.