HP ProBook 440 G9 i7 1255U 8G 512G 14'' FDOS
Stok Kodu
NB.HP.6S750EA
49.231,36 TL
Havale
47.754,42 TL
5.514,32 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Notebook |
| Marka | Hp |
| Model | ProBook 440 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | 12. Nesil Intel® Core™ i7 işlemci |
| İşlemci | Intel® Core™ i7-1255U (Intel® Turbo Boost Teknolojisi ile 4,7 GHz'e kadar, 12 MB L3 önbellek, 10 çekirdek, 12 iş parçacığı) |
| Bellek Kapasitesi | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR4-3200 MHz |
| Bellek Yuvası | 2 Adet |
| Max. Bellek Kapasitesi | 64 GB |
| Disk Kapasitesi | 512 GB |
| Disk Tipi | PCIe NVMe SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı Modeli | Intel Iris Xe Graphics |
| Dahili Web Kamerası | 720p HD IR gizlilik kamerası |
| Hoparlör | Çift stereo hoparlör, çift dizi mikrofon |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 14" |
| Ekran Özellikleri | FHD (1920 x 1080), IPS, narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Klavye | Türkçe Q Klavye |
| Power Adaptör | HP Uzun Ömürlü 3 hücreli, 51 Wh Lityum iyon |
| Kasa Rengi | Metalik Gümüş |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| 4G / Lte | Yok |
| Ethernet | Var |
| WLAN + Bluetooth | Realtek RTL8852AE Wi-Fi 6 (2x2) ve Bluetooth®? 5,2 birleşik |
| Giriş/Çıkış Portları | 3 SuperSpeed USB Type-A |
| Giriş/Çıkış Portları | 1 SuperSpeed USB Type-C® 10 Gbps veri aktarım hızı (USB Güç İletimi, DisplayPort |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Type-C |
| Giriş/Çıkış Portları | 2x Usb 3.2 |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| Garanti Tipi | Hp Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.