HP ProBook 450 9TV67ES i7-8565 16GB/1TB 15,6'' FDOS
HP 450 Serisi Genel Özellikler
HP ProBook 450 Dizüstü Bilgisayar Çok işlemcili çekirdek teknolojisi sayesinde işlemlerinizi donmadan ve takılmadan hızlıca çözebilirsiniz. Ultra ince HP ProBook 450, 180° açılır ve 19 MIL-STD 810G testlerinden geçmiştir. Neredeyse çerçevesiz ekranı ile dayanıklı ve şık bir alüminyum kapağa ve CNC klavye zeminine sahiptir.
Büyüyen işletmenizde ekonomik ve hızlı çözümler için en ideal modellerden birisi HP Probook’dur. BIOS'tan itibaren güvenlik ve gizlilik özellikleri ile geliştirilmiştir. HP'nin çok çeşitli dizüstü bilgisayarları, küçük ve orta boy işletmelerde çalışan kişilerin gereksinimlerini karşılamak üzere mükemmel yerleşik taşınabilir özellikler birleşimini sunarak, verimlilik ve etkinliğin artırılmasını sağlar.

En yeni 10. Nesil Intel® işlemciye, uzun pil ömrüne ve hızlı bağlanabilirliğe sahip olan HP ProBook 450 çoklu görev dizüstü bilgisayarı, iş teslimi odaklı iş gününüzün üstesinden gelmenizde size yardım etmeye hazır. Wi-Fi 6 teknoloji ile donatılmış HP Probook 450 serisi ile gigabit hızının keyfini çıkartın. Bilgisayarınızın kamerasını örten dahili kamera kapağı sayesinde güvenliğiniz için endişelenmenize gerek yoktur.
| Ürün Adı | HP Probook 450 9TV67ES i7 8565-15.6-16G-1TBSSD-Dos |
| Kategori | Notebook |
| Marka | HP |
| Üretici Kodu | 9TV67ES |
| İşlemci Tipi | Intel® Core™ i7 |
| İşlemci | Intel® Core™ i7-8565U processor 1.80 GHz (6M Cache, up to 4.60 GHz) |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | Dört Çekirdekli İşlemci |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| Ekran Modeli | LED |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 16GB |
| Bellek Tipi | 2400MHz DDR4 |
| Disk Kapasitesi | 1TB SSD |
| Sabit Disk | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Tümleşik |
| Ekran Kartı | Intel® UHD 620 Grafik |
| Optik Sürücü | DVD Write |
| Ses Kartı | Var |
| Ethernet Kartı | 10/100/1000(Gigabit) |
| Ağ Denetleyici | Tümleşik Ethernet LAN(10/100/1000) |
| Kablosuz İletişim | Intel Wireless-AC 9260, Wi-Fi 2x2 802.11ac + Bluetooth 5.0 |
| Giriş/Çıkış | 1 x HDMI |
| 2 x USB 3.1 | |
| 1 x USB 2.0 | |
| 1 x RJ-45 | |
| 1 x Birleşik Kulaklık / Mikrofon | |
| Dahili Web Kamerası | HD Web Kamera |
| Kart Okuyucu | Çok Biçimli Dijital Kart Okuyucu |
| Ekran Özelliği | Diyagonal FHD SVA eDP yansıma önleyici LED arkadan aydınlatmalı ince, 220 cd/m², %67 sRGB Ekran |
| Kamera Çözünürlüğü | 720p |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Garanti Yılı | 2 Yıl Standart Garanti |
| Batarya | 3 Hücreli |
| Pil | 41 W/hr |
| Boyutlar | Yükseklik: 22.5 mm x Genişlik: 335 mm x Derinlik: 235 mm |
| 3G/4G Desteği | Yok |
| GPS Desteği | Yok |