HP ProBook 450 G10 969H2ET i7-1355U 16GB 512GB DOS 15.6''
Stok Kodu
NB.HP.969H2ET
42.965,52 TL
4.812,50 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
HP ProBook 450 G10 969H2ET i7-1355U 16GB 512GB DOS 15.6''
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Kurumsal Dizüstü Bilgisayar (Business Laptop) |
| Marka | HP |
| Model | ProBook 450 G10 (969H2ET) |
| Genel Özellikler | |
|---|---|
| İşlemci | Intel® Core™ i7-1355U (10 Çekirdek, 5.00 GHz'e kadar, 12MB Önbellek) |
| İşlemci Mimarisi | 13. Nesil Raptor Lake (2 Performans + 8 Verimlilik Çekirdeği) |
| Bellek (RAM) | 16 GB DDR4-3200 MHz (2x SODIMM, 32GB'a kadar arttırılabilir) |
| Depolama (SSD) | 512 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD |
| Ekran Kartı | Intel® Iris® Xe Graphics (Entegre) |
| İşletim Sistemi | FreeDOS (İşletim sistemi bulunmamaktadır) |
| Ekran ve Multimedya | |
|---|---|
| Ekran Özellikleri | 15.6" FHD (1920 x 1080) IPS, Dar Çerçeveli, Anti-glare, 250 nits |
| Web Kamerası | 720p HD Kamera (Gizlilik Deklanşörü ile) |
| Ses Sistemi | Çift Stereo Hoparlör, Çift Dizi Mikrofon |
| Bağlantılar | |
|---|---|
| USB / Thunderbolt | 2x USB-C (10Gbps, PD, DP 2.1), 2x USB-A (5Gbps) |
| Görüntü Çıkışı | 1x HDMI 2.1 |
| Ağ / Wireless | Intel® Wi-Fi 6E AX211 + Bluetooth® 5.3 + Gigabit Ethernet (RJ-45) |
| Ses Giriş/Çıkış | 3.5mm Kombo Kulaklık/Mikrofon Jakı |
| Fiziksel Özellikler | |
|---|---|
| Klavye | Sıvıya Dayanıklı, Arkadan Aydınlatmalı, Sayısal Tuş Takımlı |
| Güvenlik | HP Wolf Security, Parmak İzi Okuyucu, TPM 2.0, Nano Kilit Yuvası |
| Batarya / Güç | 3-Hücreli 51.3 Wh Uzun Ömürlü Pil / 65W Smart AC Adaptör |
| Boyutlar / Ağırlık | 35.9 x 23.3 x 1.99 cm / ~1.79 kg |
| Dayanıklılık | MIL-STD-810H Askeri Sınıf Testlerinden Geçmiştir |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| HP ProBook 450 G10, 65W Güç Adaptörü, Hızlı Başlangıç Kılavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.