HP ProBook 450 G8 i7-1165G7 8G 512G 15.6'' DOS
Stok Kodu
NB.HP.2X7W9EA-01
44.850,37 TL
Havale
43.504,86 TL
5.023,62 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Notebook |
| Marka | Hp |
| Model | Hp ProBook 450 G8 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Intel® Core™ i7-1165G7 (Intel® Turbo Boost Teknolojisi ile 4,7 GHz'e kadar, 12 MB L3 önbellek, 4 çekirdekli) |
| Bellek Kapasitesi | 8 GB (1 x 8 GB) |
| Bellek Tipi | DDR4-3200MHz |
| Disk Kapasitesi | 512 GB |
| Disk Tipi | PCIe NVMe SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı Modeli | Integrated UHD Graphics |
| Dahili Web Kamerası | HD 720p |
| Adaptör | 65 W USB Type-C™ adaptörü |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 15,6" |
| Ekran Özellikleri | FHD (1920 x 1080), IPS, dar çerçeve, yansımasız, 250 nit, %45 NTSC |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Klavye | Türkçe Q Klavye |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| 4G / Lte | Yok |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| Garanti Tipi | Hp Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.