HP ProBook 450 G9 İ7 1255U 16G 512G 15,6 W11P
Stok Kodu
NB.HP.6A180EA
50.326,61 TL
Havale
48.816,81 TL
5.637,00 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Notebook |
| Marka | Hp |
| Model | HP ProBook 450 G9 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Intel Core i7-1255U (12 MB L3 önbellek, 10 çekirdek, 12 iş parçacığı) |
| Bellek Kapasitesi | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Bellek Yuva Sayısı | 2 SODIMM |
| Bellek Tipi | DDR4 3200MHz |
| Disk Kapasitesi | 512 GB |
| Disk Tipi | PCIe NVMe SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı Modeli | Intel Iris X Grafik Kartı |
| Dahili Web Kamerası | HD IR |
| Mikrofon | Çift stereo hoparlör, çift dizi mikrofon |
| Adaptör | HP Smart 45 W USB Type-C adaptörü |
| Güvenlik Çipi | Discrete TPM 2.0 |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran Özellikleri | Diagonal, FHD (1920 x 1080), IPS, narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Klavye | HP Premium Klavye: sayısal tuş takımlı, sıvı dökülmesine dayanıklı, arka aydınlatmalı klavye |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| 4G / Lte | Yok |
| WLAN + Bluetooth | Intel Wi-Fi 6E AX211 (2x2) ve Bluetooth 5.2 birleşimi |
| Giriş/Çıkış Portları | 3x SuperSpeed USB Type-A 5 Gbps veri aktarım hızı (1 şarj, 1 güç) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x SuperSpeed USB Type-C® 10 Gbps veri aktarım hızı (USB Güç İletimi DisplayPort™ 2.1) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x birleşik kulaklık/mikrofon |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x AC güç kaynağı |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x RJ-45 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x HDMI 2.1b |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| Garanti Tipi | Hp Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.