HP WS 2ZC00EA ZBOOK 14U G5 i7-8550U 1x16GB 256 Z TURBO DRIVE Win10 Pro w
Stok Kodu
210170835
117.243,47 TL
Havale
113.726,17 TL
13.132,25 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Tipi | Taşınabilir |
| Seri | HP Zbook |
| İşlemci Adedi/Max | 1/1 |
| İşlemci Kodu | i7-8550U |
| İşlemci Hızı | 2,0 GHz |
| Ön Bellek | 8 MB |
| Çekirdek/işlem Sayısı | 4/8 |
| İşletim Sistemi | Win 10 Pro WS (4 Çekirdek) |
| Anabellek | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4-2400 |
| Disk Tipi | SSD |
| Sabit Disk - SSD | 256 GB |
| Sabit Disk - SATA | Yok |
| Ekran Kartı | Tümleşik |
| Ekran | 14 inç |
| Ekran Tipi | LED |
| Ekran Çözünürlük | 1920 X 1080 |
| İşletim Sistemi Ailesi | MS Windows |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.