HP ZBOOK 15U G5 2ZC08EA 15.6'' FHD i7-8650U 32GB 1TB SSD 2GB/WX3100 W10PRO
Stok Kodu
210175627
191.613,50 TL
Havale
185.865,09 TL
21.462,31 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Workstation/Mobil |
| Marka |
HP |
| Tipi | Taşınılabilir |
| Seri | HP Zbook 15U G5 |
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | 8.Nesil Intel Core i7-8650U (1,9 GHz,8MB) |
| İşletim Sistemi | Win10 Pro 64 |
| Anabellek | 32 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Tipi | SSD |
| Sabit Disk - SSD | 1 TB |
| Sabit Disk - SATA | Yok |
| Ekran Kartı | AMD Radeon Pro WX 3100 |
| Ekran Kartı Belleği | 2 GB |
| Ekran | 15,6" |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Tipi | FHD |
| Ekran Çözünürlük | 1920x1080 |
| Ses Kartı | Tümleşik ses kartı, çift 2 W hoparlör |
| Klavye & Mouse | Numerik klavye (arkadan aydınlatmalı) |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB-C ( Thunderbolt ™ destekli) /2x USB 3.1 /1x Kombine Kulaklık ve Mikrofon Konektörü /1x HDMI 1.4b /1x RJ-45 (LAN)/1x Yan Bağlantı Konektörü |
| Garanti Yılı | 36 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.