HP WS 1R4T4ES Z2 G4 E-2236 16GB (1x16GB) ECC DDR4 2666 DIMM 256GB SSD 1 TB SATA WIN10P64WS
Stok Kodu
WPC.HP.1R4T4ES
78.846,17 TL
Havale
76.480,78 TL
8.831,43 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
HIZLI STOKTAN KARGO
| Kategori | Worksation/Masaüstü |
| Marka | HP |
| Ürün Ailesi | HP Z2 Tower G4 |
| İşlemci Tipi | Intel Xenon |
| İşlemci | Intel Xeon E-2236 (6 Core 3.40GHz, 4.80GHz ) |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Bellek | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Bellek Hızı | 2666MHz |
| Bellek Yuvası | 4 |
| Max. Bellek Kapasitesi | 64GB |
| Disk Tipi | SSD |
| Sabit Disk | 256 |
| Disk Yuvaları | 5x2,5 " veya 3,5" |
| Ekran Kartı Modeli | Dahili |
| Ekran Kartı Belleği | Dahil |
| Optik Sürücü | Var |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Ağ Denetleyici | Entegre Gigabit LAN |
| Ses Özelliği | Entegre Realtek HD ALC221 Audio |
| Güç Kaynağı | 900W |
| Klavye | USB İş İnce Kablolu Klavye |
| Mouse | Optik USB Mouse |
| Kasa Tipi | Tower |
| Renk | Siyah |
| Boyutlar | 36x30x16 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
HP WS 1R4T4ES Z2 G4 E-2236 16GB (1x16GB) ECC DDR4 2666 DIMM 256GB SSD 1 TB SATA WIN10P64WS
78.846,17 TL