HP ZBook Studio G8 314G1EA i7-11850H 32GB 1TB SSD RTX A3000/6GB15.6'' FHD Windows 10 Pro
Stok Kodu
WNB.HP.314G1EA
148.351,23 TL
Havale
143.900,70 TL
16.616,57 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Workstation/Mobil |
| Marka | Hp |
| Model | ZBook Studio G8 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Intel Core i7-11850H (8 Core) (2.50GHz, 4.80GHz Turbo, 24MB) |
| Bellek Kapasitesi | 32GB (1x32GB) |
| Bellek Tipi | DDR4 3200MHz non-ECC |
| Bellek Yuvası | 1 adet |
| Max. Bellek Kapasitesi | 32 GB |
| Disk Kapasitesi | 1 TB |
| Disk Tipi | M.2 PCIe SSD |
| Ekran Kartı Belleği | 6 GB |
| Ekran Kartı Modeli | NVIDIA Quadro RTX A3000 |
| Dahili Web Kamerası | 720p HD Kamera |
| Ses Çıkışı | Bang & Olufsen ses sistemi |
| Hoparlör | Çift stereo hoparlör |
| Adaptör | 6cell-83Whr Batarya |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran Özellikleri | FHD (1920x1080), 400nits IPS, Non-Touch, Mat Ekran |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Klavye | Arkadan Aydınlatmalı Türkçe Q Klavye |
| Ağırlık | 1.75 kg (3.86 lbs) |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro 64, Turkish / English |
| Güvenlik | |
|---|---|
| Parmak izi Okuyucusu | Yok |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| Kart Okuyucu | 1 x SD Kart Okuyucu(SD, SDHC, SDXC, 64GB'a kadar destekler) |
| 4G / Lte | Yok |
| Wlan / Bluetooth | Intel Wİ-Fİ 6 AX201 + BT 5.2 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB 3.1 Gen 1 (Şarj Özellikli) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Kulaklık/mikrofon |
| Giriş/Çıkış Portları | 2x USB Type-C with Thunderbolt |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x HDMI |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x mini DisplayPort 1.4 ( Sadece RTX A3000 ekran kartLI modellerde yer alır, HDMI port yer almaz. ) |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 3 Yıl |
| Garanti Tipi | Hp Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Tavsiye Ürünler
HP ZBook Studio G8 314G1EA i7-11850H 32GB 1TB SSD RTX A3000/6GB15.6'' FHD Windows 10 Pro
148.351,23 TL