HP ZBook Studio G8 314G0EA i7-11850H 32GB 1TB SSD RTX A2000/4GB 15.6''FHD Windows 10 Pro
Stok Kodu
WNB.HP.314G0EA
133.072,53 TL
Havale
129.080,36 TL
14.905,23 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Workstation/Mobil |
| Marka | Hp |
| Model | ZBook Studio G8 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | 11. Nesil Intel® Core™ i7 işlemci (i7-11850H – 2,5 GHz temel frekans, Intel® Turbo Boost teknolojisi ile 4,8 GHz’e kadar, 24 MB L3 önbellek, 8 çekirdek) |
| Bellek Kapasitesi | 1x 32GB DDR4 3200 MHz |
| Bellek Tipi | SO-DIMM DDR4-3200 |
| Max. Bellek Kapasitesi | 32 GB'a kadar DDR4-3200MHz |
| Max. Bellek Slot Sayısı | 1 |
| Disk Kapasitesi | 1 TB |
| Disk Tipi | M.2 2280 PCIe 3.0x4 NVMe SSD |
| Ekran Kartı Belleği | 4 GB |
| Ekran Kartı Modeli | Nvidia Quadro Rtx A2000 |
| Dahili Web Kamerası | IR özellikli 720p HD web kamerası |
| Ses Çıkışı | Bang & Olufsen ses sistemi, stereo hoparlörler (2 tweeter ve 2 subwoofer), HP Dışa Bakan Mikrofon çift dizi dijital mikrofon, sesi açmak ve kısmak için işlev tuşları, birleşik mikrofon/kulaklık jakı, 150 Hz Bas etekleriyle HD ses sistemi |
| Adaptör | HP 150W Smart AC Adapter (nPFC Slim USB-C 1.8m)) |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 15,6″ |
| Ekran Özellikleri | FHD (1920 x 1080), IPS, ince çerçeve. yansıma önleyici, 400 nit, düşük güç, %100 sRGB |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Klavye | HP Premium Sessiz Klavye, tam boyutlu, sıvı dökülmesine dayanıklı, arkadan aydınlatmalı ve DuraKeys özellikli, görüntü sensörü ve cam yüzeyli tıklama paneli, çoklu dokunma hareketi ve dokunma etkin |
| Boyutlar (GxDxY) | 35,4 x 23,46 x 1,79 cm |
| Ağırlık | 1,79 kg’dan başlar |
| Kasa Rengi | Gümüş |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro 64 |
| Güvenlik | |
|---|---|
| Güvenlik Çipi | TPM 2.0 Yerleşik Güvenlik Yongası |
| Parmak izi Okuyucusu | Var |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| Kart Okuyucu | Var |
| 4G / Lte | Yok |
| Ethernet | 100/1000M |
| Wlan / Bluetooth | Intel® Wi-Fi 6 AX201 (2×2) ve Bluetooth® 5 birleşimi |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x SD 4.0 medya kartı okuyucu (SD 4.0, yeni nesil secure digital’i destekler ve SD, SDHC, SDXC, SDUC medya ile uyumludur) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x güç konektörü |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Mini DisplayPort™ 1.4 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x SuperSpeed USB Type-C® 10 Gbps veri aktarım hızı |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB 3.1 Gen 1 (şarj) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x birleşik kulaklık/mikrofon |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 3 Yıl |
| Garanti Tipi | Hp Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Tavsiye Ürünler
HP ZBook Studio G8 314G0EA i7-11850H 32GB 1TB SSD RTX A2000/4GB 15.6''FHD Windows 10 Pro
133.072,53 TL