HP ZBOOK 14U G6 6TP84EA 14'' FHD i7-8565U 16GB 256GB SSD W10
Stok Kodu
210192512
74.422,05 TL
Havale
72.189,39 TL
8.335,89 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Workstation/Mobil |
| Marka | HP |
| Tipi | Taşınabilir |
| Seri | HP Zbook |
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | HP i7-8565U |
| İşletim Sistemi | Win 10 Pro 64 |
| Anabellek | 16 GB (1X16gb) |
| Bellek Tipi | DDR4-2400 |
| Disk Tipi | SSD |
| Sabit Disk - SSD | 256 GB |
| Ekran Kartı | AMD |
| Ekran Kartı Belleği | 4 GB GDDR5 |
| Ekran | 14.0" |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Tipi | FHD(IPS) |
| Ekran Çözünürlük | 1920 X 1080 |
| Klavye & Mouse | Q klavye |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.