HP Z2 G4 6TW3E2 E-2126G 8GB 256GB SSD 2GB/P400 LINUX
Stok Kodu
6TW3E2
49.286,12 TL
Havale
47.807,54 TL
5.520,46 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Masaüstü |
| Marka | Hp |
| Ürün Ailesi | Hp Z2 G4 |
| İşlemci Tipi | Intel Xeon E-2126G |
| İşlemci | Intel Xeon E-2126G 6C CPU |
| İşletim Sistemi | Hp Linux |
| Bellek | 8 GB (1x8GB) |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Bellek Hızı | 2666 UDIMM |
| Disk Tipi | SSD |
| Sabit Disk-SATA | 256 GB |
| Ekran Kartı Modeli | NVIDIA Quadro P400 |
| Ekran Kartı Belleği | 2 GB |
| Optik Sürücü | Var |
| Kart Okuyucu | Var |
| Ağ Denetleyici | Intel I219LM PCIe GbE Denetleyici (Intel AMT 12.0 ile Intel vPro) |
| Ses Özelliği | Entegre ses |
| Giriş / Çıkış Portları | Ön;2xUSB 3.0/1xUSB 2.0 şarj portu/1xUSB 3.1 Gen Type-C(opsiyonel)/Mikrofon/kulaklık/ |
| Giriş / Çıkış Portları | Arka;4xUSB 3.0/2xUSB 2.0/2xDisplayport(Intel HD grafik için) 1xses giriş-çıkışı/1xmikrofon/1xRJ-45/1xUSB 3.0/2.USB 2.0 |
| Güç Kaynağı | 500W |
| Klavye | İnce kablolu klavye |
| Mouse | Optik USB mouse |
| Kasa Tipi | Tower |
| Renk | Siyah |
| Boyutlar | 355,6 x 170,18 x 434,34 mm /8,2 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.