HP Z2 G4 8JJ35ES Xeon E -2224G 8GB 1TB SATA 2GB/P400 W10PRO
Stok Kodu
210195651
61.279,08 TL
Havale
59.440,71 TL
6.863,77 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Masaüstü |
| Marka | HP |
| Ürün Ailesi | HP Z2 G4 |
| İşlemci Tipi | Intel Xeon E -2244G |
| İşlemci | Intel Xeon E -2244G 3.5GHz 4C CPU |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Bellek | 8 GB(1x8 GB) |
| Bellek Tipi | DDR4 UDIMM NECC |
| Bellek Hızı | 2666 MHz |
| Disk Tipi | SATA |
| Sabit Disk | 1 TB |
| Ekran Kartı Modeli | NVIDIA Quadro P400 |
| Ekran Kartı Belleği | 2 GB |
| Optik Sürücü | 9.5mm DVD-Writer 1st ODD |
| Klavye | USB klavye |
| Mouse | mouse |
| Kasa Tipi | Tower |
| Renk | Siyah |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.