HP Z2 G8 XEON1370 16G CC DDR4 3200 512G Windows 10 Pro
Stok Kodu
WPC.HP.52L64ES
88.660,26 TL
Havale
86.000,45 TL
9.930,69 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Workstation |
| Marka | Hp |
| Model | HP Z2 Tower G8 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Xeon W-1350 |
| İşlemci | Intel Xeon W-1350 (6 Core) (3.30GHz, 5.00GHz Turbo, 12MB) |
| Bellek Kapasitesi | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 3200MHz ECC |
| Max. Bellek Kapasitesi | 128 GB |
| Max. Bellek Slot Sayısı | 4 Adet |
| Disk Kapasitesi | 512GB |
| Disk Tipi | PCIe SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Yok |
| Ekran Kartı Modeli | Yok |
| Ses Çıkışı | Universal Audio Jack |
| Dizayn | |
|---|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| Giriş/Çıkış Portları | 1x kulaklık / mikrofon |
| Giriş/Çıkış Portları | 2x USB Type-A (10 Gbps) |
| Giriş/Çıkış Portları | 2x USB Type-A (5 Gbps) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x ses girişi ve ses çıkışı |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x RJ-45 |
| Giriş/Çıkış Portları | 2x USB 2.0 |
| Giriş/Çıkış Portları | 2x DisplayPort 1.4 |
| Giriş/Çıkış Portları | 2x USB Type-A (5 Gbps ) |
| Giriş/Çıkış Portları | 2x USB Type-A (10 Gbps sinyal hızı) |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 3 Yıl |
| Garanti Tipi | Hp Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Bilgisayar | |
| Güç Kablosu | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.