HP Z6 G4 WKS 6TW3E3 2x4114 32GB 512GB SSD 5GB/P2200 W10 PRO
Stok Kodu
6TW3E3
194.899,24 TL
Havale
189.052,26 TL
21.830,34 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Masaüstü |
| Marka | Hp |
| Ürün Ailesi | HP Z6 G4 |
| İşlemci Tipi | Intel Xeon 4114 |
| İşlemci | 2xIntel Xeon 4114 2.2 2400MHz 10C 2nd CPU |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro 64 |
| Bellek | 32 GB (4x8GB) |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Bellek Hızı | 2933 DIMM ECC |
| Disk Tipi | SSD+SATA |
| Sabit Disk | 256 GB SSD+2 TB SATA |
| Ekran Kartı Modeli | GFX Nvidia Quadro P2200 |
| Ekran Kartı Belleği | 5 GB |
| Optik Sürücü | 9.5mm DVD-Writer 1st ODD |
| Kart Okuyucu | Var |
| Ağ Denetleyici | Entegre Gigabit LAN |
| Ses Özelliği | Yüksek Çözünürlüklü Ses |
| Giriş / Çıkış Portları | Ön;2xUSB 3.1 G1 Tip A/2xUSB 3.1 G2 Tip C(opsiyonel)/Kulaklık/Mikrofon/Kart okuyucu(opsiyonel) |
| Giriş / Çıkış Portları | Arka;Ses girişi/çıkışı/PS/2 klavye/fare/6xUSB 3.1 G1 Tip A/2x1GbE bağlantı noktası |
| Güç Kaynağı | 1000 Watt |
| Klavye | İnce kablolu klavye |
| Mouse | HP Optik Kablolu Fare USB |
| Kasa Tipi | Tower |
| Renk | Siyah |
| Boyutlar | 355,6 x 170,18 x 434,34 mm /8,2 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.