HP ZBOOK POWER G8 313S6EA i7-11800H 16GB 512GB T1200/4GB Windows 10 Pro
Stok Kodu
WNB.HP.313S6EA
109.469,96 TL
Havale
106.185,86 TL
12.261,55 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Dizüstü |
| Marka | HP |
| Model | ZBook G8 Power |
| İşlemci Tipi | Intel Core |
| İşlemci | Intel Core i7-11800H |
| İşletim Sistemi | Windows10 Pro |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran | 1920 x 1080 |
| Ekran Kartı | Quadro T 1200 4GB |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 16GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Kapasitesi | 512GB |
| Disk Tipi | SDD |
| Ekran Kartı Belleği | Dahili |
| Ekran Kartı | Dahili |
| Ethernet Kartı | 100/1000M |
| Ses Kartı | Yüksek Tanımlı (HD) Ses |
| Dahili Web Kamerası | 720p |
| Kart Okuyucu | Var |
| Klavye & Mouse | Türkçe klavye |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Güç | 45W |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Tavsiye Ürünler