HP ZBok Fury i7-11850H 16GB 512GB Quadro RTX A2000/4GB 15.6'' FHD Windows 10 Pro
Stok Kodu
WNB.HP.314K1EA-NTG
136.905,90 TL
Havale
132.798,72 TL
15.334,60 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Workstation |
| Marka | Hp |
| Model | HP ZBook Fury G8 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Intel Core i7-11850H, 2.5 GHz |
| Bellek Kapasitesi | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4-3200 MHz |
| Max. Bellek Kapasitesi | 128 GB |
| Max. Bellek Slot Sayısı | 4 adet |
| Disk Kapasitesi | 512 GB |
| Disk Tipi | M.2 PCIe SSD |
| Ekran Kartı Belleği | 4 GB |
| Ekran Kartı Modeli | NVIDIA QUADRO RTX A2000 |
| Dahili Web Kamerası | 720p HD |
| Ses Çıkışı | |
| Hoparlör | Bang & Olufsen ses sistemi, çift stereo hoparlör |
| Adaptör | 120 W Slim Smart external AC power adapter |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran Özellikleri | 1920 x 1080 FHD,400 cd/m² |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Klavye | HP Premium Sessiz Klavye |
| Boyutlar (GxDxY) | 361 x 26 x 243 mm |
| Ağırlık | 2.1 - 2.5 kg |
| Kasa Rengi | Gri |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro 64 |
| Güvenlik | |
|---|---|
| Güvenlik Çipi | PM 2.0, Intel vPro technology |
| Parmak izi Okuyucusu | Touch Style, Match-on-Chip |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| Kart Okuyucu | Smart Card Reader |
| 4G / Lte | Yok |
| Ethernet | 100/1000M |
| Mikrofon | Çift Dizi mikrofon |
| Wlan / Bluetooth | Intel XMM 7360 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1 x RJ45 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Mini DisplayPort™ 1.4 |
| Giriş/Çıkış Portları | 2x Thunderbolt 4 (Type-C) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x mic / headphones combo |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB 3.0 Type-A |
| Giriş/Çıkış Portları | 1 x USB 3.0 Type-A + Charge |
| Giriş/Çıkış Portları | 1 x HDMI |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 3 Yıl |
| Garanti Tipi | Hp Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.