HP ZBOOK 15 G5 6TW70ES E-2286M 16GB 256GB SSD+1TB SATA T2000 4GB 15,6'' W10P
Stok Kodu
210194956
147.255,99 TL
Havale
142.838,31 TL
16.493,90 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Workstation/Mobil |
| Marka | HP |
| Tipi | Taşınabilir |
| Seri | HP Zbook |
| İşlemci Tipi | HP IDS DSC E-2286M |
| İşlemci | HP IDS DSC E-2286M 15 G6 |
| İşletim Sistemi | Win 10 Pro 64 |
| Anabellek | 16 GB(1x16 GB) |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Tipi | SSD+SATA |
| Sabit Disk - SSD | 256 GB |
| Sabit Disk - SATA | 1 TB |
| Ekran Kartı | NVIDIA Quadro T2000 |
| Ekran Kartı Belleği | 4 GB GDDR5 |
| Ekran | 15,6" |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Tipi | FHD(IPS) |
| Ekran Çözünürlük | 1920 X 1080 |
| Ses Kartı | Tümleşik ses kartı, dahili stereo hoparlörler |
| Klavye & Mouse | Numerik klavye |
| Thunderbolt Teknolojisi | Var |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | 4 hücreli |
| Pil | 90 Wh |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.