HP Zbook 15U G6 6TP83EA i7-8565U 8GB 256GB SSD W10
Stok Kodu
210194431
87.170,89 TL
Havale
84.555,77 TL
9.763,87 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Workstation/Mobil |
| Marka | Hp |
| Tipi | Taşınabilir |
| Seri | HP ZBook |
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | HP IDS i7-8565U 15u G6 BNBPC |
| İşletim Sistemi | Win 10 Pro |
| Anabellek | 8 GB (1X8GB) |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Tipi | SSD |
| Sabit Disk - SSD | 256 GB PCIe NVMe |
| Sabit Disk - SATA | Yok |
| Ekran Kartı | AMD Radeon ProTM WX3200 |
| Ekran Kartı Belleği | 4 GB GDDR5 |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Dokunmatik Ekran | Var |
| Ekran Tipi | FHD(IPS) |
| Ekran Çözünürlük | 1920 X 1080 |
| Ses Kartı | Tümleşik ses kartı,dahili hoparlör |
| Klavye & Mouse | Tükçe Q klavye |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | 3 hücreli |
| Pil | 56 Wh |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.