Hp 313N9EA ZBook Firefly G8 15.6'' Fhd i7-1185G7 16Gb 512Gb Ssd T500/4Gb Win10 Pro
Stok Kodu
WNB.HP.313N9EA
96.326,99 TL
Havale
93.437,18 TL
10.789,43 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
HP WS 313N9EA ZB FFLY 15 G8 i7-1185G7
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Workstation/Mobil |
| Marka | HP |
| Model | Zbook Firefly G8 313N9EA |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Intel Core i7-1185G7 4 Core 3.0Ghz. (Turboboost ile 4.8Ghz. Kadar) |
| Bellek Kapasitesi | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 3200 Mhz |
| Max. Bellek Kapasitesi | 32 GB |
| Max. Bellek Slot Sayısı | 2 adet |
| Disk Kapasitesi | 512 GB |
| Disk Tipi | M.2 PCIe NVMe |
| Ekran Kartı Belleği | 4 GB GDDR5 |
| Ekran Kartı Modeli | Nvidia Quadro T500 |
| Dahili Web Kamerası | 720p HD Camera |
| Ses Çıkışı | Universal Audio |
| Hoparlör | Stereo speakers |
| Adaptör | 65W External Adaptör |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran Özellikleri | FHD (1920x1080) IPS |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Klavye | Q Türkçe |
| Boyutlar (GxDxY) | 35,95 x 23,36 x 1.92 cm |
| Ağırlık | 1.7 kg |
| Kasa Rengi | Gümüş |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Güvenlik | |
|---|---|
| Güvenlik Çipi | Belirtilmemiş |
| Parmak izi Okuyucusu | Yok |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| Kart Okuyucu | SD Card Reader |
| 4G / Lte | Yok |
| Ethernet | 100/1000M |
| Mikrofon | Var |
| Wlan / Bluetooth | Intel AX201 11ax Wi Fi 6 + Bluetooth 5.1 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x HDMI |
| Giriş/Çıkış Portları | 2 x USB-C |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB 3.1 |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| Garanti Tipi | HP Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.