HP ZBOOK FİREFLY 15 G7 1J3Q2EA i7-10610U 32GB 1TB P520 2GB 15,6'' W10P
Stok Kodu
WNB.HP.1J3Q2EA
102.696,63 TL
Havale
99.615,73 TL
11.502,88 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
|
HP ZBook Firefly 15 G7
Mobil İş İstasyonu (1J3Q2EA) |
|
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro 64 |
| İşlemci | 10. Nesil Intel® Core™ i7 işlemci (i7-10610U – 1,8 GHz temel saat frekansı, Intel® Turbo Boost |
| Teknolojisi ile 4,9 GHz’e kadar, 8 MB L3 önbellek, 4 çekirdekli) | |
| Ekran | (15,6 inç) diyagonal FHD, IPS, eDP, yansımasız, 400 nit, %72 NTSC (1920 x 1080) |
| Bellek | 32GB (2×16) DDR4 2666 |
| Hard Disk | 1TB PCIe NVMe SSD |
| WLAN | Intel® Wi-Fi 6 AX201 (2×2) ve Bluetooth® 5 birleşimi |
| Webcam | IR özellikli 720p HD web kamerası |
| Ses | Bang & Olufsen ses sistemi, çift stereo hoparlör, HP Dışa Bakan Mikrofon çift dizi dijital mikrofon, sesi açmak ve kısmak için işlev tuşları, birleşik mikrofon/kulaklık jakı, HD ses |
| Ekran Kartı | NVIDIA® Quadro® P520 2GB |
| Pil Türü | HP Uzun Ömürlü 3 hücreli, 56 Wh Lityum iyon polimer |
| Pil Ömrü | 14 saate kadar |
| AC Adaptör | HP 65W Smart AC Adapter (nPFC Slim USB-C® 1.8m) |
| Bağlantı Noktaları | 1 akıllı kart okuyucusu |
| Sol taraf: 1 birleşik kulaklık/mikrofon; ; 1 USB 3.1 Gen 1 (şarj) | |
| Sağ taraf: 1 güç konektörü; 1 HDMI 1.4b; 2 USB Type-C™ (Thunderbolt™ 3) | |
| Klavye | HP İşbirliği Klavyesi, tam boyutlu, sıvı dökülmesine dayanıklı, arkadan aydınlatmalı ve DuraKeys özellikli, iki tuşlu çoklu dokunma hareketi özellikli tıklama paneli |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Boyutlar | 35,95 x 23,36 x 1,92 cm |
| Ağırlık | 1,75 kg’dan başlar (Ağırlık, yapılandırmaya ve bileşenlere bağlı olarak farklılık gösterir.) |
| Garanti | 3 Yıl Servis Yerinde Garanti
|
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.