HP ZBOOK FIREFLY i7-10510U 16GB 1TB SSD P520 4GB 14,0'' W10P
Stok Kodu
WNB.HP.111B9EA
92.801,24 TL
Havale
90.017,20 TL
10.394,51 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Workstation |
| Marka | HP |
| Model | HP ZBOOK FİREFLY G7 |
| İşlemci Tipi | Intel Core |
| İşlemci | Intel Core i7- 10510U 1,8-4,9GHz |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro 64 |
| Ekran Boyutu | 14'' |
| Ekran | 1920x1080 FHD |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 16GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Kapasitesi | 1TB |
| Disk Tipi | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | 2GB |
| Ekran Kartı | Nvidia Quadro P520 |
| Ethernet Kartı | 100/1000M |
| Ses Kartı | Yüksek Tanımlı (HD) Ses |
| Dahili Web Kamerası | 720p |
| Kart Okuyucu | Var |
| Klavye & Mouse | Türkçe klavye |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Güç | 56W |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.