HP ZBook Firefly G9 6B898EA i7-1255U 16GB 512GB T550 4GB W11P 16''
Stok Kodu
WNB.HP.6B898EA
88.078,19 TL
Havale
85.435,85 TL
9.865,49 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
HP ZBook Firefly G9 6B898EA i7-1255U 16GB 512GB T550 4GB W11P 16''
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | İş İstasyonu |
| Marka | Hp |
| Model | ZBook Firefly G9 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Intel Core™ i7-1255U (up to 4.7 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 12 MB L3 cache, 10 cores, 12 threads) |
| Bellek Kapasitesi | 16 GB |
| Bellek Yuva Sayısı | 2 SODIMM; çift kanalı destekler |
| Bellek Tipi | DDR5-4800 MHz |
| Disk Kapasitesi | 512 GB |
| Disk Tipi | PCIe NVMe TLC SSD |
| Ekran Kartı Belleği | 4 GB |
| Ekran Kartı Modeli | Nvidia Quadro T550 |
| Dahili Web Kamerası | 5MP HD IR camera |
| Mikrofon | HP Dışa Bakan Mikrofon çift dizi dijital mikrofonlar |
| Adaptör | 110 W harici AC güç adaptörü |
| Güvenlik Çipi | TPM 2.0 Yerleşik Güvenlik Yongası |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 16" |
| Ekran Özellikleri | Diagonal, WUXGA (1920 x 1200), touch, IPS, anti-glare, 250 nits |
| Dokunmatik Ekran | Var |
| Klavye | HP Premium Klavye – sıvı dökülmesine dayanıklı klavye |
| Boyutlar (GDxY) | 35.87 x 25.09 x 1.99 cm |
| Ağırlık | 1.8 kg |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| 4G / Lte | Yok |
| WLAN + Bluetooth | Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2x2) and Bluetooth® 5.3 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x SuperSpeed USB Type-A 5 Gb/sn sinyal hızı (şarj) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x HDMI 2.0b; 2 USB4™ Type-C® 40 Gbps sinyal hızına sahip Thunderbolt™ 4 (USB Güç Dağıtımı |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x DisplayPort™ 1.4, HP Uyku ve Şarj) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Sağ taraf 1 birleşik kulaklık/mikrofon |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x SuperSpeed USB Type-A 5Gbps sinyal hızı |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 3 Yıl |
| Garanti Tipi | Hp Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.