HP ZBook Firefly G9 i7-1255U 32GB 1TBSSD 16'' T550/4GB W11P
Stok Kodu
WNB.HP.6B896EA
98.517,49 TL
Havale
95.561,96 TL
11.034,78 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | İş İstasyonu |
| Marka | Hp |
| Model | ZBook Firefly G9 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Intel® Core™ i7-1255U (up to 4.7 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 12 MB L3 cache, 10 cores, 12 threads) |
| Bellek Kapasitesi | 32 GB |
| Bellek Yuva Sayısı | 2 SODIMM; çift kanalı destekler |
| Bellek Tipi | DDR5-4800 MHz |
| Disk Kapasitesi | 1 TB |
| Disk Tipi | PCIe NVMe TLC SSD |
| Ekran Kartı Belleği | 4 GB |
| Ekran Kartı Modeli | Nvidia Quadro T550 |
| Dahili Web Kamerası | 5MP HD IR camera |
| Mikrofon | HP Dışa Bakan Mikrofon çift dizi dijital mikrofonlar |
| Adaptör | 110 W harici AC güç adaptörü |
| Güvenlik Çipi | TPM 2.0 Yerleşik Güvenlik Yongası |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 16" |
| Ekran Özellikleri | Diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, micro-edge, 400 nits |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Klavye | HP Premium Klavye – sıvı dökülmesine dayanıklı klavye |
| Boyutlar (GDxY) | 35.87 x 25.09 x 1.99 cm |
| Ağırlık | 1.8 kg |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| 4G / Lte | Yok |
| WLAN + Bluetooth | Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2x2) and Bluetooth® 5.3 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x SuperSpeed USB Type-A 5 Gb/sn sinyal hızı (şarj) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x HDMI 2.0b; 2 USB4™ Type-C® 40 Gbps sinyal hızına sahip Thunderbolt™ 4 (USB Güç Dağıtımı |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x DisplayPort™ 1.4, HP Uyku ve Şarj) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Sağ taraf 1 birleşik kulaklık/mikrofon |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x SuperSpeed USB Type-A 5Gbps sinyal hızı |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 3 Yıl |
| Garanti Tipi | Hp Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.