HP ZBOOK FURY 15 G7 119X8EA i9-10885H 32GB 1TB RTX4000 8GB 15,6'' W10P
Stok Kodu
WNB.HP.119X8EA
203.284,16 TL
Havale
197.185,64 TL
22.769,52 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| HP ZBook Fury 15 G7 i9 RTX 4000 32 GB / 1 TB için özellikler | |
| Ürün tipi | Mobil iş istasyonu |
| Ekran boyutu | 39,6 cm (15,6 ") |
| Ekran yüzeyi | Yansıma önleyici |
| Fiziksel çözünürlük | 3840 x 2160 |
| Parlaklık | 600 cd / m² |
| Kontrast | 1.000: 1 |
| Dokunmatik ekran | Hayır |
| Yerleşik web kamerası | Kızılötesi kamera , HD kamera |
| Renk | Antrasit |
| İşlemci ailesi | Intel Core i9 |
| İşlemci modeli | Intel Core i9-10885H (2.40 GHz, 8 çekirdek) |
| Veri deposu | 32 GB |
| RAM türü | DDR4 |
| Saat hızı | 2666 MHz |
| RAM (maks.) | 128 GB |
| İşletim sistemi | Windows 10 Pro 64 bit |
| Grafik türü | Yerleşik / özel |
| Grafikler | 8 GB NVIDIA Quadro RTX 4000 , Intel UHD Grafikleri |
| SSD | 1 TB |
| SSD form faktörü | 1 x M.2 PCIe |
| Kablosuz | Bluetooth , WLAN |
| Konektörler | 1 x RJ45 , 1 x HDMI , 2 x Thunderbolt 3 (Tip-C) , 1 x mikrofon / kulaklık kombinasyonu , 1 x USB 3.1 Tip-A , 1 x USB 3.1 Tip-A + Şarj , 1 x Mini DisplayPort |
| Yerleştirme genişletmesi | Evet |
| Sürücüler | Akıllı kart okuyucu , 1 x SD kart yuvası |
| Pil hücreleri | 8 hücre |
| Pil teknolojisi | Li-poli |
| Pil kapasitesi | 94 Wh |
| Özel özellikler | Ortam ışığı sensörü , NVMe , 10 basamaklı sayısal tuş takımı , Sıvı dökülmesine dayanıklı klavye , Arkadan aydınlatmalı klavye , Multitouch dokunmatik yüzey , HDR ekran |
| Boyutlar (G x Y x D) | 357 x 26 x 243 mm |
| Ağırlık sınıfı | 2,1 - 2,5 kg |
| Koruma derecesi | MIL-STD 810H |
| Güvenlik | Parmak izi sensörü , Kensington yuvası , Tümleşik web kamerası kapağı , TPM 2.0 , Intel vPro teknolojisi |
| Standartlar | ENERJİ YILDIZI |
| İçerir | Güç kaynağı (200 W) |
| Üretici garantisi | 3 yıllık yerinde teslim hizmeti (ayrıntılar için üreticinin web sitesine bakın) |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.