HP ZBOOK FURY 15 G7 2C9W5EA i9-10885H 512GB 32GB RTX 4000 8GB W10p64 15.6 FHD
Stok Kodu
WNB.HP.2C9W5EA
208.151,30 TL
Havale
201.906,76 TL
23.314,68 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| HP ZBook Fury 15 G7 Mobil İş İstasyonu (2C9W5EA) | |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro 64 |
| İşlemci | 10. Nesil Intel® Core™ i9 işlemci (i9-10885H – (2,4 GHz temel frekans, Intel® TurboBoost Teknolojisi ile 5,3 GHz’e kadar, 16 MB L3 önbellek, 8 çekirdek)) |
| Ekran | 39,6 cm diyagonal, FHD (1920 x 1080), IPS, yansımasız, 400 nit, %72 NTSC |
| Bellek | 32GB (2x16GB) DDR4 2666 |
| Hard Disk | 512GB PCIe NVMe SSD |
| WLAN | Intel® Wi-Fi 6 AX201 (2×2) ve Bluetooth® 5 birleşimi |
| Webcam | IR özellikli 720p HD web kamerası |
| Ses | Bang & Olufsen ses sistemi, çift stereo hoparlör, HP Dışa Bakan Mikrofon çift dizi dijital mikrofon, sesi açmak ve kısmak için işlev tuşları, birleşik mikrofon/kulaklık jakı, HD ses |
| Ekran Kartı | NVIDIA® Quadro RTX™ 3000 (6 GB GDDR6 ayrılmış) |
| Pil Türü | HP Uzun Ömürlü 8 hücreli, 94 Wh Lityum iyon polimer |
| AC Adaptör | 200 W Slim Smart harici AC güç adaptörü |
| Bağlantı Noktaları | 1 akıllı kart okuyucu; 1 SD 4.0 medya kartı okuyucu |
| Sol taraf: 1 RJ-45; 1 USB 3.1 Gen 1 (şarj); 1 USB 3.1 Gen 1; 1 kulaklık/mikrofon birleşimi | |
| Sağ taraf: 1 güç konektörü; 1 Mini DisplayPort™ 1.4; 1 HDMI 2.0b; SuperSpeed USB Type-C® 10 Gb/sn sinyal hızı (USB Güç Dağıtımı, DisplayPort™ 1.4, HP Uyku ve Şarj Etme) ile 2 Thunderbolt™ 3 (40 Gb/sn veri aktarım hızı) | |
| Klavye | HP Premium Sessiz Klavye (sıvı dökülmesine dayanıklı, tam boyutlu, arkadan aydınlatmalı, programlanabilir tuşlara sahiptir); İkili işaret çubuğu; Çoklu dokunma hareketi özellikli tıklama paneli. |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Boyutlar | 35,7 x 24,25 x 2,59 cm |
| Ağırlık | 2,42 kg’dan başlar (Ağırlık, yapılandırmaya ve bileşenlere bağlı olarak farklılık gösterir.) |
| Garanti | 3 Yıl Servis Yerinde Garanti |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.