HP ZBOOK FURY 17 G7 119W4EA i9-10885H 32GB 1TB RTX3000 6GB 17,3'' W10P
Stok Kodu
WNB.HP.119W4EA
176.244,50 TL
Havale
170.957,17 TL
19.740,85 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
HP ZBOOK FURY 17 G7 119W4EA i9-10885H 32GB 1TB RTX3000 6GB 17,3'' W10P
| HP ZBook Fury 17 G7 Mobil İş İstasyonu (119W4EA) | |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro 64 |
| İşlemci | 10. Nesil Intel® Core™ i9 işlemci (i9-10885H – (2,4 GHz temel frekans, Intel® Turbo Boost Teknolojisi ile 5,3 GHz’e kadar, 16 MB L3 önbellek, 8 çekirdek) |
| Ekran | 43,9 cm diyagonal, 4K UHD (3840 x 2160), IPS, yansımasız, 550 nit, %100 DCI-P3, Yeni Nesil HP DreamColor |
| Bellek | 32GB (1x32GB) DDR4 2666 |
| Hard Disk | 1TB PCIe NVMe SSD |
| WLAN | Intel® Wi-Fi 6 AX201 (2×2) ve Bluetooth® 5 birleşimi |
| Webcam | IR özellikli 720p HD web kamerası |
| Ses | Bang & Olufsen ses sistemi, çift stereo hoparlör, HP Dışa Bakan Mikrofon çift dizi dijital mikrofon, sesi açmak ve kısmak için işlev tuşları, birleşik mikrofon/kulaklık jakı, HD ses |
| Ekran Kartı | NVIDIA® Quadro RTX™ 3000 (6 GB GDDR6 ayrılmış) |
| Pil Türü | HP Uzun Ömürlü 8 hücreli, 94 Wh Lityum iyon polimer |
| AC Adaptör | 200 W Slim Smart harici AC güç adaptörü |
| Bağlantı Noktaları | 1 akıllı kart okuyucu; 1 SD 4.0 medya kartı okuyucu |
| Sol taraf: 1 RJ-45; 1 USB 3.1 Gen 1 (şarj); 1 USB 3.1 Gen 1; 1 kulaklık/mikrofon birleşimi | |
| Sağ taraf: 1 güç konektörü; 1 Mini DisplayPort™ 1.4; 1 HDMI 2.0b; SuperSpeed USB Type-C® 10 Gb/sn sinyal hızı (USB Güç Dağıtımı, DisplayPort™ 1.4, HP Uyku ve Şarj Etme) ile 2 Thunderbolt™ 3 (40 Gb/sn veri aktarım hızı) | |
| Klavye | HP Premium Sessiz Klavye (sıvı dökülmesine dayanıklı, tam boyutlu, arkadan aydınlatmalı, programlanabilir tuşlara sahiptir); İkili işaret çubuğu; Çoklu dokunma hareketi özellikli tıklama paneli. |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Boyutlar | 39,84 x 26,71 x 2,69 cm |
| Ağırlık | 2,97 kg’dan başlar (Ağırlık, yapılandırmaya ve bileşenlere bağlı olarak farklılık gösterir.) |
| Garanti | 3 Yıl Servis Yerinde Garanti |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.