HP ZBook Fury 119W6EA 17 G7 DREAMCOLOR i9-10885H 32GB 1TB SSD 16GB/ RTX5000 W10P 64WS
Stok Kodu
WNB.HP.119W6EA
273.680,46 TL
Havale
265.470,05 TL
30.654,49 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
HP ZBook Fury 17 G7 119W6EA i9-10885H 32GB RTX5000 1TB M.2 PCIe SSD W10P
TEKNİK ÖZELLİKLER
| İŞLEMCİ | Intel Core i9-10885H (8 Core) (2.40GHz, 5.30GHz Turbo, 16MB) |
| CHİPSET | Intel WM490 |
| WİRELESS | Intel Wi-Fi 6 AX201 2x2 .11ax 160MHz + Bluetooth 5.1 |
| İŞLETİM SİSTEMİ | Windows 10 Pro 64bit |
| EKRAN | 17,3” UHD (3840x2160) 550nits Non-Touch, Mat Ekran |
| BELLEK | 32GB DDR4 2666MHz non-ECC (2x16GB) (maksimum 128GB) |
| SABİT DİSK | 1TB M.2 PCIe SSD |
| EKRAN KARTI | nVidia Quadro RTX5000 (Harici 16GB GDDR6) |
| OPTİK SÜRÜCÜ | Yok |
| BLUETOOTH | Var |
| PARMAK İZİ OKUYUCU | Yok |
| KART OKUYUCU | 1 x SD Kart Okuyucu(SD, SDHC, SDXC, 64GB'a kadar destekler), 1 x Smard Card Reader |
| WEBCAM | 720p HD Kamera |
| SES | Bang & Olufsen ses sistemi, çift stereo hoparlör |
| PORTLAR | Fury 17: 1x kulaklık/mikrofon;
1x RJ-45; 3x USB 3.1 Gen 1 (1’i Hızlı şarj); 1x Mini DisplayPort; 1x HDMI; SuperSpeed USB Type-C 10 Gb/sn sinyal hızı (USB Güç Dağıtımı, DisplayPort 1.4, HP Uyku ve Şarj); 2x Thunderbolt 3 (40 Gb/sn veri aktarım hızı) |
| KLAVYE | Arkadan Aydınlatmalı Türkçe Q Klavye |
| NUMERİK TUŞ TAKIMI | Var |
| BATARYA | 8cell-94Whr Batarya |
| AĞIRLIK | 2,76kg (min.) |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
HP ZBook Fury 119W6EA 17 G7 DREAMCOLOR i9-10885H 32GB 1TB SSD 16GB/ RTX5000 W10P 64WS
273.680,46 TL


