HP ZBOOK FURY 17 G7 2C9T0EA i9-10885H 32GB 512GB SSD RTX3000 6GB 17,3'' W10P
Stok Kodu
WNB.HP.2C9T0EA
172.458,95 TL
Havale
167.285,18 TL
19.316,84 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Workstation |
| Marka | HP |
| Model | Hp Zbook Fury G7 |
| İşlemci Tipi | Intel Core |
| İşlemci | Intel Core i9-10885H |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Ekran Boyutu | 17,3'' |
| Ekran | 3840x2160 |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 32GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Kapasitesi | 512GB |
| Disk Tipi | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | 6GB |
| Ekran Kartı | NVIDIA Quadro RTX 3000 |
| Ethernet Kartı | 100/1000M |
| Ses Kartı | Yüksek Tanımlı (HD) Ses |
| Dahili Web Kamerası | 720p |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Klavye & Mouse | Türkçe klavye |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Güç | 65W |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.