HP ZBook Fury 17 G8 4A6B0EA i7-11850H 16GB 512GB SSD RTX A2000/4GB 17,3'' FHD Windows 10 Pro
Stok Kodu
WNB.HP.4A6B0EA
136.303,51 TL
Havale
132.214,41 TL
15.267,13 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Workstation |
| Marka | Hp |
| Model | HP ZBook Fury G8 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Intel® Core™ i7-11850H (24 MB L3 cache, 8 cores, 16 threads) |
| Bellek Kapasitesi | 32 GB |
| Bellek Tipi | DDR4-3200 MHz |
| Max. Bellek Kapasitesi | 128 GB |
| Max. Bellek Slot Sayısı | 4 adet |
| Disk Kapasitesi | 512 GB |
| Disk Tipi | PCIe NVMe TLC SSD |
| Ekran Kartı Belleği | 4 GB |
| Ekran Kartı Modeli | NVIDIA QUADRO RTX A2000 |
| Dahili Web Kamerası | 720p HD IR |
| Ses Çıkışı | HP World Facing Mikrofon çift dizi dijital mikrofonlar |
| Hoparlör | Bang & Olufsen ses sistemi, çift stereo hoparlör |
| Adaptör | 150 W İnce Akıllı harici AC güç adaptörü |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 17.3" |
| Ekran Özellikleri | Diagonal, FHD (1920 x 1080), IPS, anti-glare, 300 nits, 72% NTSC |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Klavye | HP Premium Sessiz Klavye |
| Boyutlar (GxDxY) | 39.84 x 26.71 x 2.69 cm |
| Ağırlık | 2.76 kg |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro 64 |
| Güvenlik | |
|---|---|
| Güvenlik Çipi | - |
| Parmak izi Okuyucusu | Touch Style, Match-on-Chip |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| Kart Okuyucu | Smart Card Reader |
| 4G / Lte | yOK |
| Ethernet | 100/1000M |
| Mikrofon | Çift Dizi mikrofon |
| Wlan / Bluetooth | Intel Wi-Fi6 AX201 (2x2)Bluetooth® 5.0 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x power connector |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Mini DisplayPort™ 1.4 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x HDMI 2.0b |
| Giriş/Çıkış Portları | 2x 2 Thunderbolt™4 with USB4™ Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x DisplayPort™ 1.4 |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 3 Yıl |
| Garanti Tipi | Hp Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
HP ZBook Fury 17 G8 4A6B0EA i7-11850H 16GB 512GB SSD RTX A2000/4GB 17,3'' FHD Windows 10 Pro
136.303,51 TL