HP ZBOOK G5 i7-9850H 16GB 512GB SSD P1000 4GB 15,6'' W10P
Stok Kodu
210194959
112.026,40 TL
Havale
108.665,61 TL
12.547,89 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Workstation/Mobil |
| Marka | Hp |
| Tipi | Taşınabilir |
| Seri | HP ZBook |
| İşlemci Tipi | HP IDS DSC i7-9850H |
| İşlemci | HP IDS DSC i7-9850H Studio G5 |
| İşletim Sistemi | Win 10 Pro |
| Anabellek | 16 GB (1x16GB) |
| Bellek Tipi | DDR4 2666 |
| Disk Tipi | SSD |
| Sabit Disk-SSD | 512 GB |
| Sabit Disk-SATA | Yok |
| Ekran Kartı | NVIDIA Quadro P1000 |
| Ekran Kartı Belleği | 4 GB GDDR5 |
| Ekran Boyutu | 15,6" |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Tipi | FHD(IPS) |
| Ekran Çözünürlük | 1920 X 1080 |
| Ses Kartı | Tümleşik ses kartı,dahili hoparlör |
| Klavye & Mouse | Tükçe Q klavye |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | 6 hücreli |
| Pil | 95,6 Wh |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.