HP ZBook Power G10 865T3EA i9-13900HK 32GB 1TB RTX2000 8GB W11P 15.6''
Stok Kodu
WNB.HP.865T3EA
131.429,66 TL
Havale
127.486,77 TL
14.721,22 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
HP ZBook Power G10 865T3EA i9-13900HK 32GB 1TB RTX2000 8GB W11P 15.6''
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | İş İstasyonu |
| Marka | Hp |
| Model | HP ZBook Power G10 (865T3EA) |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel® Core™ i9 |
| İşlemci | Intel® Core™ i9-13900H (Intel® Turbo Boost Teknolojisi ile 5,4 GHz'e kadar, 24 MB L3 önbellek, 14 çekirdek, 20 iş parçacığı) |
| Bellek Kapasitesi | 32 GB |
| Bellek Yuva Sayısı | 2 SODIMM; çift kanalı destekler |
| Bellek Tipi | DDR5-5600 MHz RAM (1 x 32 GB) |
| Disk Kapasitesi | 1 TB |
| Disk Tipi | PCIe® NVMe™ TLC SSD |
| Ekran Kartı Belleği | 8 GB |
| Ekran Kartı Modeli | NVIDIA RTX™ 2000 Ada Nesil Dizüstü Bilgisayar GPU (8 GB GDDR6 ayrılmış) |
| Dahili Web Kamerası | 5MP IR kamera |
| Ses Özellikleri | HP Ses Sistemi, çift stereo hoparlör, çift dizi dijital mikrofon, sesi açmak ve kısmak için işlev tuşları, birleşik mikrofon/kulaklık jakı, HD ses |
| Adaptör | 150 W harici AC güç adaptörü |
| Güvenlik Çipi | TPM 2.0; Windows Güvenli Çekirdek |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran Özellikleri | (15,6 inç) diyagonal, FHD (1920 x 1080), IPS, yansımasız, 400 nit, %100 sRGB |
| Klavye | HP Premium Klavye: sayısal tuş takımlı, sıvı dökülmesine dayanıklı, tam boyutlu, arka aydınlatmalı klavye |
| Boyutlar (GDxY) | 35,94 x 23,39 x 2,28 cm |
| Ağırlık | 2,01 kg'dan başlar |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| WLAN + Bluetooth | Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2x2) ve Bluetooth® 5.3 kablosuz kartı, vPro® |
| Giriş/Çıkış Portları | Sol taraf 1 akıllı kart okuyucu |
| Giriş/Çıkış Portları | Sağ taraf 1 güç konektörü |
| Giriş/Çıkış Portları | 1 birleşik kulaklık/mikrofon |
| Giriş/Çıkış Portları | USB4 Type-C® 40 Gbps veri aktarım hızı (USB Güç İletimi, DisplayPort™ 1.4, HP Uyku ve Şarj) ile 1 Thunderbolt™ 4 |
| Giriş/Çıkış Portları | 2 SuperSpeed USB Type-A 5 Gbps veri aktarım hızı (şarj) |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 3 Yıl |
| Garanti Tipi | Hp Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.