HP ZBook Power Gen9 i7-12700H 32GB 1TB RTX A2000/8GB 15.6'' W11P
Stok Kodu
WNB.HP.6B8F8EA
112.208,08 TL
Havale
108.841,83 TL
12.568,24 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | İş İstasyonları |
| Marka | Hp |
| Model | HP ZBook Power G9 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Intel® Core™ i7-12700H (up to 4.7 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 24 MB L3 cache, 14 cores, 20 threads) |
| Bellek Kapasitesi | 32 GB (1 x 32 GB) |
| Bellek Yuva Sayısı | 2 adet |
| Bellek Tipi | DDR5-4800 MHz |
| Disk Kapasitesi | 1 TB |
| Disk Tipi | PCIe NVMe TLC SSD |
| Ekran Kartı Belleği | 8 GB |
| Ekran Kartı Modeli | NVIDIA RTX A2000 |
| Dahili Web Kamerası | 720p HD IR camera |
| Mikrofon | Çift Dizi Dijital Mikrofon |
| Adaptör | 150 W Slim Smart external AC power adapter |
| Güvenlik Çipi | TPM 2.0 |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran Özellikleri | FHD (1920 x 1080), IPS, narrow bezel, anti-glare, 400 nits, 72% NTSC |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Klavye | Arkadan Aydınlatmalı Türkçe Klavye |
| Boyutlar (GDxY) | 35.94 x 23.39 x 2.28 cm ) |
| Ağırlık | 1.93 kg |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| 4G / Lte | Yok |
| Ethernet | 1x Ethernet (RJ-45) |
| WLAN + Bluetooth | Intel AX211 Wi-Fi 6E (802.11ax), 2x2 + BT5.2 |
| Giriş/Çıkış Portları | 3x USB 3.2 Nesil 1 (Biri Şarj, Biri de Güç desteklemektedir.) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB4-C Thunderbolt 4 40 Gbps (Güç Dağıtımı ve DisplayPort Alternatif Modu, HP Uyku ve Şarj desteklemektedir.) |
| Giriş/Çıkış Portları | 2x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x HDMI |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Akıllı kart okuyucu |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Kulaklık / mikrofon kombo jakı (3.5 mm) |
| Sistem Yönetimi | Non-vPro |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| Garanti Tipi | HP Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.