HP ZBOOK STUDİO G7 1J3T0EA i7-10750H 16GB 512GB SSD T2000 4GB 15.6'' W10P
Stok Kodu
WNB.HP.1J3T0EA
113.717,37 TL
Havale
110.305,85 TL
12.737,29 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Workstation |
| Marka | HP |
| Model | HYP ZBOOK STUDİO G7 |
| İşlemci Tipi | Intel Core |
| İşlemci | Intel Core i7- 10750H |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro 64 |
| Ekran Boyutu | 15,6'' |
| Ekran | 1920x1080 FHD |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 16GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Kapasitesi | 512GB |
| Disk Tipi | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | 4GB |
| Ekran Kartı | Nvidia Quadro T2000 |
| Ethernet Kartı | 100/1000M |
| Ses Kartı | Yüksek Tanımlı (HD) Ses |
| Dahili Web Kamerası | 720p |
| Kart Okuyucu | Var |
| Klavye & Mouse | Türkçe klavye |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Güç | 56W |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.