HP ZBOOK STUDİO G7 1J3T7EA i7-10850H 32GB 1TB SSD RTX4000 8GB 15,6'' W10P
Stok Kodu
WNB.HP.1J3T7EA
185.119,42 TL
Havale
179.565,84 TL
20.734,92 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Workstation |
| Marka | HP |
| Model | HP Zbook Studio G7 |
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Intel Core i7 - 10850H 5,1 GHz |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Ekran Boyutu | 15,6'' |
| Ekran | 1920x1080 FHD Led |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 32 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Kapasitesi | 1 TB |
| Disk Tipi | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | 8 GB |
| Ekran Kartı | nVidia Quadro RTX 4000 Max-Q |
| Ethernet Kartı | 100/1000M |
| Ses Kartı | Yüksek Tanımlı (HD) Ses |
| Dahili Web Kamerası | 720p |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Klavye & Mouse | Türkçe klavye |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | Entegre 50 Wh |
| Pil | 65W |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.