HP ZBPWR i9-11900H 16GB 512GB SSD 4GB 15.6'' W10P
Stok Kodu
WNB.HP.313T1EA-NTG
120.477,19 TL
Havale
116.862,88 TL
13.494,45 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Workstation |
| Marka | Hp |
| Model | HP ZBook Power 15 G8 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i9-11900H |
| İşlemci | Intel Core i9- |
| Bellek Kapasitesi | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4-3200 MHz |
| Disk Kapasitesi | 512 GB |
| Disk Tipi | M.2 PCIe SSD |
| Ekran Kartı Belleği | 4 GB |
| Ekran Kartı Modeli | NVIDIA QUADRO T1200 |
| Dahili Web Kamerası | 720p HD |
| Hoparlör | Bang & Olufsen ses sistemi, çift stereo hoparlör |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran Özellikleri | 1920 x 1080 FHD |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Klavye | Türkçe Q Klavye |
| Kasa Rengi | Gri |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro 64 |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| 4G / Lte | Yok |
| Ethernet | 100/1000M |
| Mikrofon | Çift Dizi mikrofon |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 3 Yıl |
| Garanti Tipi | Hp Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.