HPE 662248-B21B DL380 GEN8 INTEL XEON E5-2630(15MB/2.30 GHz/7.20 GT/sn) İŞLEMCİ (CPU)
Stok Kodu
662248-B21B
21.850,18 TL
Havale
21.194,68 TL
2.447,40 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
bizim stok
| Kategori | Sunucu İşlemcisi (CPU) |
| Marka | HPE |
| İşlemci Ailesi | Intel Xeon E5-2630 |
| İşlemci | Intel Xeon E5-2630(15M Önbellek, 2.30 GHz, 7.20 GT/sn) |
| İşlemci Frekansı | 2,30 GHz |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 6 |
| İşlemci Önbelleği | 15 MB |
| Güç Tüketimi | 95 Watt |
| İşlemci Soketi | LGA2011 |
| İşlemci Destek Frekansı | 2,80 GHz |
| İşlemci Çalışma Modları | 64-bit |
| Soğutucu Dahil | Hayır |
| İşlemci Tarafından Desteklenen Maksimum İç Bellek | 384 GB |
| İşlemci Tarafından Desteklenen Bellek Tipleri | DDR3 800/1066/1333 |
| İşlemci Tarafından Desteklenen Saat Hızları | 800/1066/1333 MHz |
| İşlemci Tarafından Desteklenen Bellek Kanalları | 4 |
| İşlemci Tarafından Desteklenen ECC | Evet |
| Intel® Kimlik Koruma Teknolojisi (Intel® IPT) | Evet |
| Intel® vPro™ Teknolojisi | Evet |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | Evet |
| Intel® Turbo Boost teknolojisi | 1.0 |
| Uyumluluk | DL380 Gen8 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
HPE 662248-B21B DL380 GEN8 INTEL XEON E5-2630(15MB/2.30 GHz/7.20 GT/sn) İŞLEMCİ (CPU)
21.850,18 TL